1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Victorian Villain

Ігровий автомат Victorian Villain

Альтернативное название:

Вікторіанський Лиходій

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Якщо ви любите детективні історії, то вам сподобається ігровий автомат Victorian Villain. Слот, розроблений компанією Microgaming, вийшов стильний, інтригуючий, з елементами анімації. До того ж, джекпот даного автомата в Елслотс казино Україна становить 1 000 монет.

Інформація про слот

Вікторіанський Лиходій - пятібарабанний слот, в якому немає традиційних ліній. Замість них є 243 варіанти складання виграшних комбінацій. Ланцюжки формуються з 3-5 однакових картинок від першого барабана. На спін дозволяється ставити до 5 монет номіналом від $ 0,01 до $ 0,50. Максимальна сума на кін - 62,5 долара. Волатильність моделі середня, очікуваний відсоток повернення становить 95,72%.

Символи Wild і Scatter

В Victorian Villain символ Wild зображений у вигляді логотипу гри. Знак з'являється тільки на трьох середніх барабанах, тому призові ланцюжка він не формує. Його призначення - підміна інших ігрових елементів. В апараті присутні два знака Scatter. Один з них можна визначити по картинці з черепом. Якщо він з'явиться на шпальтах 1, 2, 3, то запускаються безкоштовні спини. Гравець вирішує самостійно, скільки обертань буде - 5, 10 або 15. Їм відповідають множники х10, х5 і х3. Інший Скаттер - це іконка з написом «Search For Clue». Як тільки він випаде на смугах 3, 4, 5, то почнеться бонусний раунд. Перед гравцями виявиться кімната з доказами. Натискаючи на певний предмет, можна відразу дізнатися розмір призу. Вікторіанський Лиходій - апарат з різноманітними функціями. Але особливо запам'ятається тематична гра з розслідуванням злочину.