1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Under The Sea

Ігровий автомат Under The Sea

Альтернативное название:

В Морських Глибинах

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Under The Sea - азартна гра від Betsoft з безкоштовними спинами і окремим бонус-раундом. Реліз апарату відбувся в травні 2012 року. З переваг варто виділити: FULL HD дозвіл, підтримку смартфонів і планшетів, RTP на рівні 96,7%. Спеціальні функції відео-слоти збільшують множник, тому гравець отримує більше монет. Гральний поле стандартне, його схема - 5 на 3. Барабанов в автоматі В Морських Глибинах п'ять, ліній - тридцять.

Характеристики і правила гри

Гру краще почати з установки бета. Діапазон ставки широкий через наявність можливості налаштовувати номінал монет. Мінімальний кін - 0,01, найбільший - 150. Дисперсія в апараті середня, довжина циклу - коротка. Виграшні комбінації складаються часто, але видають призові невеликого розміру. Однак в бонуси ситуація змінюється внаслідок зростаючого множника. У грі три спеціальних символу: Wild, Bonus і Scatter. Останній приносить дохід при випаданні на будь-яких позиціях екрану. Решта знаки комбінуються зліва направо від крайнього барабана.

Бонус-раунд, Free Spins і Wild

Чим більше Диких символів висвітилося на лінії, тим вище множник. За один спецсимвол він збільшується до x2, за два - до x4, за три - до x8. Scatter запускає від 8 до 15 безкоштовних обертань барабанів. Bonus активує призову міні-гру з додатковими нагородами. Jackpot в слоті Під водою не розігрується, ризикового режиму не передбачено. Азартна гра вийшла практично 7 років тому, але залишається затребуваною донині. Бонуси були б малоефективні, але виробники впровадили прогресуючі коефіцієнти. Апарат можна порекомендувати до гри на гроші.