1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Thunderstruck II

Ігровий автомат Thunderstruck II

Альтернативное название:

Удар Грому 2

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Компанія Microgaming випустила ігровий автомат Thunderstruck II в 2010 році. Розробники створили його на основі скандинавських міфів і легенд. Представлена ​​модель оснащена спецсімволікой, бонусним туром і функцією «Wildstorm».

Волатильність і довжина циклу в Thunderstruck II середні. Теоретичний відсоток повернення дорівнює 96,65%, що дозволяє розраховувати на отримання від казино Elslots online до 2 400 000 кредитів.

Виплати і основні характеристики

П'ятибарабанний автомат Удар Грома 2 пропонує 243 способу формування комбінацій. Звичні ігрові лінії тут не передбачені. Ставки до 10 монет номіналом 0,01 - 0,05 здійснюються на кожен спін. Безперервний ланцюжок, вибудувана в ряд з 3, 4 або 5 однотипних зображень - це оплачувана комбінація. Карткові позначення від дев'ятки до туза дають виграш від 5 до 150 монет. Драккар і райдужне королівство здатні виграти 15-300 кредитів. Скандинавські боги дають виплати з коефіцієнтами х20-х500.

Додаткові раунди і їх можливості

Логотип гри - це Wild, який самостійно формує ланцюжки з мультиплікаторами х75 - х1000. Також він замінює все прості символи, завершуючи нові призові послідовності. У таких випадках все виграші подвоюються. Під час основної гри випадковим чином може активуватися раунд «Wildstorm». У ньому один або кілька барабанів заповнюються Вайлд.

Роль Скаттер грає молот з написом «Bonus». Сам по собі він оплачується від двох появ в будь-якому місці на екрані. Три і більше подібних знаків активують одну з чотирьох серій безкоштовних обертань. Будь-яка серія має певні опції і присвячена одному з богів:

  • Валькірії - 10 free spins з множником х5;
  • Локі - 15 обертань з додатковими Вайлд;
  • Одіна - 20 спінів, в яких звичайні символи перетворюються в множники х2, х3 або х6;
  • Тора - 25 free spins з наростаючим мультиплікатором.