1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Sizzling Hot

Ігровий автомат Sizzling Hot

Альтернативное название:

Компот, Сізлінг Хот, Гарячий Слот

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Якщо ви не любите складних правил, то ігровий автомат Sizzling Hot — це те, що вам потрібно. Він був представлений в казино з виведенням грошей розробником Novomatic в 2009 році. Графіка і функціонал в ньому досить прості. Однак це з лишком компенсується частими виплатами і наявністю ризикованого раунду. Максимальний розмір виграшу дорівнює 100 000 кредитів.

Загальний опис і правила

Гра ведеться на 5 барабанах з 5 постійно активними лініями. На кожну з них можна поставити від 0,10 до 200. Залежно від заданих параметрів, розбіг загальної ставки на кін коливається від 0,50 до 1000.

Комбінація вважається виграшною, коли не менше 2 символів шикуються в один ряд. Наприклад:

  • зірка подарує від 2 до 50 монет;
  • вишні від 5 до 200;
  • лимон, апельсин і слива — від 20 до 200;
  • виноград і кавун — від 50 до 500;
  • сімка — від 100 до 5000.

У лінії оплачується тільки старша комбінація. Всі виплати за спин підсумовуються і зараховуються на рахунок. При бажанні ви зможете тут же їх помножити в 2 рази. Для цього запустіть ризик-гру і вгадайте колір перевернутої карти.

Приховані параметри

Довжина циклу, волатильність і дисперсія тут середні. Це означає, що оплачувані ланцюжка будуть випадати практично в кожному другому спині. Вірогідність випадання хіта досягає майже 14%. Правда найчастіше розмір винагороди не дуже високий.

Варто також відзначити, що ризикований раунд не запускається в Автогрі. Ви також не зможете подвоїти в ньому свою винагороду при максимальних ставках.

Запускайте онлайн-слот Компот. Його теоретичний відсоток повернення досягає 98%. Це дає позитивний математичне очікування виграшу.