1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Sizzling Hot Deluxe

Ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe

Альтернативное название:

Компот Делюкс, Сізлінг Хот Делюкс

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Класичний ігровий автомат Sizzling Hot Deluxe припаде до душі тим, хто не любить складних правил. Він був представлений розробником Novomatic в 2011 році, що пояснює його досить просту графіку. Однак це з лишком компенсується частим випаданням призових комбінацій і теоретичним відсотком повернення понад 96%. Хочете не напружуючись зірвати рекордні 1 000 000 кредитів? Тоді сміливіше вивчайте як грати в казино на гроші, а після цього запускайте представлений слот і починайте гру.

Основні можливості

На головному полі розташовано 5 барабанів з 5 постійно активними лініями. На одну лінію допустимо поставити від 1 до 200 монет, номіналом від 0,5 до 10. Розгін ставки на кін коливається в межах від 1 до 1000.

Винагорода ви отримаєте в тому випадку, коли 2 або більше однакових символу вишикуються в 1 ряд. Наприклад:

  • вишні, лимони, сливи і апельсини принесуть до 40 000;
  • кавун і виноград – до 100 000;
  • червона сімка – заповітний 1 000 000.

У грі немає Вайлда, але є Скаттер. Це зірка. Вона не запускає фріспіни, зате вона оплачується незалежно від появи на екрані. Така зірка приносить до 50 000.

Онлайн-слот порадує вас і наявністю ризик-гри. Після кожного вдалого спина ви зможете подвоїти свій виграш. Для цього необхідно вгадати колір перевернутої карти. Максимально в цьому раунді можна поставити 500 000.

Приховані параметри

Волатильність і довжина циклу тут середні. Це означає, що призові ланцюжка випадають часто. Однак виплати по ним найчастіше невеликі. Вірогідність випадання хіта досягає майже 15%.

Варто звернути увагу, що ризикований раунд не запускається під час Автогри. У вас також не вийде подвоїти в ньому свій виграш, якщо ви будете грати по максимуму. Зате в інших випадках в ньому можна зірвати велику суму.

Онлайн-слот Компот Делюкс добре реагує на зміну монет. А значить, щоб збільшити шанси на перемогу, слід якомога частіше міняти параметри ставки.