1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Sharky

Ігровий автомат Sharky

Альтернативное название:

Рибак, Пірат, Акули, Шаркі

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Фанатам морських пригод припаде до душі ігровий автомат Sharky. У додатку стильна графіка, оптимальний геймплей і прості правила. Вибирайте Ельдорадо казино онлайн і протестуйте модель від Novomatic прямо зараз. У вашому розпорядженні два робочих режиму.

Інформація для новачків

Гра ведеться на п'яти барабанах і дев'яти лініях виплат. Діапазон ставки - від 1 до 100. Джекпот - 9 000.

Базові іконки:

  • схрещені шаблі (20, 100, 250);
  • скриня з золотом (925, 150, 500);
  • папуга (50, 250, 1 000);
  • номінали гральних карт (3, 5, 20, 100).

В апараті Шарки один Дикий символ і три Скаттер. Вайлд - портрет головного героя. Дикий знак підмінить будь-яку іконку, крім спецсимволов, і подвоїть суму виплат. Випадає Вайлд лише на середніх барабанах. Звичайний Розкид - компас. Символ оплачується незалежно від розташування на поле і дає виграш в розмірі 5, 20 або 100 загальних ставок. Острів і корабель - два бонусних Скаттер, що запускають додатковий тур. Випадають знаки лише на першому та п'ятому барабанах.

Призові ігри

У слоті Sharky є серія Респін і раунд на множення. Активувати призові обертання допоможуть два бонусних Скаттер. У вашому розпорядженні 12 фріспінов за поточною ставкою і кількістю робочих ліній. У грі потрійний коефіцієнт множення.

Рівень на подвоєння запускається автоматично після будь-якої комбінації. Раунд не відноситься до обов'язкових умов. Ризикувати особистими коштами чи ні - вирішувати вам. У грі традиційні правила (вгадай колір закритою карти) і звичний коефіцієнт множення (х2).

Вибирайте версію і протестуйте модель, RTP якої становить 95,7%.