1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Secrets Of The Sand

Ігровий автомат Secrets Of The Sand

Альтернативное название:

Таємниці Піску

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
В ігровому автоматі Secrets Of The Sand обіграна тема скарбів цариці Єгипту. Дата релізу слота від Novomatic - 02.10.2013. Тут є ризик-гра, 2 набору барабанів і фріспіни з розширюється символом.

Інтерфейс і параметри

Головна особливість автомата Таємниці Піску - це незвичайний інтерфейс. Ви побачите 2 ігрових поля з 5 барабанами і 10 лініями на кожному. На одне обертання ставиться від 2 до 200 кредитів. Значення коефіцієнтів змінюються в залежності від зробленої ставки. Нагороди, отримані на обох екранах, підсумовуються. Максимальний виграш - 50000 монет. Теоретичний відсоток виплат ігроку- 95,1%. Волатильність середня. Є авторежим.

Бонусні опції і символи

У Secrets Of The Sand можна виграти 5 безкоштовних обертань. Їх активують 3-5 елементів з книгою. Перед запуском цієї функції вибирається один випадковий бонусний знак. Він заповнює відразу 3 позиції і тим самим утворює більше вдалих комбінацій. Книга також є Wild-символом. Вайлд підмінить базові картинки і сам подарує призи.

Як грати в ризик-раунді

Виграш можна легко подвоїти, якщо взяти участь в ризик-грі. Там потрібно відгадати колір перевернутої карти. Якщо вибір виявиться правильний, казино примножить суму на 2. Потім геймер може ще раз ризикнути або забрати гроші. Якщо колір вказано невірно, приз «згоряє». Якщо вам подобаються оригінальні слоти, зіграйте в апарат Таємниці Піску з 2 дисплеями. У ньому також є Вайлд, фріспіни з розширюється знаком і гра на подвоєння.