1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Scruffy Duck

Ігровий автомат Scruffy Duck

Альтернативное название:

Неохайна Качка

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 

Новий продукт від NetEnt - ігровий автомат Scruffy Duck з'явився на ринку онлайн гемблинга в 2017 році. Популярним і затребуваним він став завдяки прибутковій функції Дикого символу і бонусним ігор. Протестувати неохайно Качку в казино Ельдорадо безкоштовно можуть всі бажаючі.

Характеристики, правила, ставки і виплати

У пятібарабанном автоматі Неохайна Качка 25 ліній завжди активні за умовчанням. На кожну лінію можна виставити від 1 до 10 монет вартістю 0,01 - 1. Безперервна послідовність з 3, 4 або 5 однотипних зображень є оплачуваною комбінацією. Карткові позначення від валета до туза принесуть виграш від 3 до 70 ставок. Два каченяти з магнітофоном і льодяником і їх батьки приносять 10 - 400 кредитів.

Можливості додаткових раундів

Вайлд з картинкою каченяти і відповідним написом самостійно не формує призові комбінації. Wild може замінити будь-який зі звичайних знаків для завершення оплачуваної ланцюжка. У таких випадках він розтягується по вертикалі, що збільшує можливість складання нових призових послідовностей.

Скаттер з'являється на трьох останніх барабанах. Одночасне випадання трьох розкид запускає серію бонусних спинив з п'ятьма додатковими опціями. Спочатку потрібно вибрати одну з качок, яка відповідає за одну з цих опцій. У цьому раунді можна використовувати:

  • 15 спинив з коефіцієнтом х3;
  • 12 обертань, де не беруть участь символи з низьким множником;
  • 10 free spins, де Вайлд можуть з'являтися на 4 - 6 осередках;
  • 8 обертань з випадковими Wild;
  • 6 free spins з двома будь-якими вищевказаними функціями.

Scruffy Duck характеризується 96,38% теоретичного відсотка повернення в порівнянні з вкладеними коштами і середню волатильність. Ці показники дозволяють розраховувати на виграш у розмірі до 100 000 монет.