1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Retro Reels

Ігровий автомат Retro Reels

Альтернативное название:

Ретро Барабани

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Retro Reels від Microgaming оформлений в класичному стилі. У ньому є фріспіни, Скаттер і можливість перезапуску окремих барабанів. Активувати ці нові ігрові автомати можна в режимі онлайн.

Характеристики азартної гри

Даний слот - це поєднання ретро-дизайну і сучасних функцій. У демо-режимі гравці можуть ознайомитися з такими особливостями моделі:

  • кількість ліній виплат – 1-20;
  • максимальний коефіцієнт – 10000;
  • номінал жетону – 0,01-0,25;
  • на лінію ставиться – 1-20 монет;
  • ставка на спін - 0,01-100 кредитов.

Теоретичний рівень віддачі - 96,02%. Волатильність середня. Під кожним з 5 барабанів ви побачите кнопку «Respin» і розмір комісії. Заплативши вказану вартість, геймер може активувати Респін. Це підвищить ймовірність складання вдалих комбінацій. Зміна ставки тягне за собою відключення функції.

Призові опції і виплати

2-5 бонусних картинки запускають від 10 до 25 фріспінов. Вони можуть випасти на будь-яких позиціях дисплея. Кожен бонус-знак додасть 5 безкоштовних обертань. Нагороди подвоюються. Максимальний виграш, який можна отримати в вільних раундах, становить 440000 монет.

У слоті Ретро Барабани є Скаттер. Йому не обов'язково будувати комбінації. За 2-5 Scatter зарахується від 2 до 100 загальних ставок. Найбільший множник подарують 5 зображень долара - 10000. За сімки призначені коефіцієнти від 25 до 500. Найменш цінні знаки - фрукти і символи Bar.

Цей апарат цікавий опцією Респін і безкоштовними обертаннями з подвоєнням призів. Грайте онлайн в Retro Reels і вигравайте джекпот в 440000 монет.