1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Reel Outlaws

Ігровий автомат Reel Outlaws

Альтернативное название:

Поза законом

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Reel Outlaws створила компанія Betsoft для любителів вестернів. Починати грати в слоти зможуть як новачки казино, так і геймери з досвідом. Додаток доступний в двох робочих версіях 24 години на добу.

Загальна інформація

У пятібарабанном автоматі дев'ять призових ліній. Додаток доповнено Диким і бонусні символами, Скаттер і бонус-грою, сума виграшу в якій залежить від вашої влучності. RTP симулятора Reel Outlaws - 95,5%. Ігри на множення і серії Респін в моделі не передбачено. Базові картинки:
  • пляшка віскі (5, 50, 300);
  • ковбойські чоботи (5, 20, 400);
  • зірка шерифа (10, 50, 750);
  • револьвер (3, 20, 80, 500);
  • кактуси і плакат (10, 40, 200);
  • плакат (25, 100, 750).
В апараті Поза Закону оплачуються комбінації, що складаються з трьох, чотирьох і п'яти однакових картинок. Початок комбінації - перший лівий барабан. Сума винагороди розраховується множенням загальної ставки на коефіцієнт ланцюжка. Вивчити останні вам допоможе таблиця виплат.

Правила бонус-ігри

Раунд почнеться після випадання на активних лініях трьох Бонус-символів. Перед учасником 9 порожніх пляшок, за кожною з яких ховається грошовий приз. Бонус-гра закінчиться, як тільки геймер потрапить в пляшку з написом «Collect». Сума максимального виграшу - 250 монет. Запрошуємо до тестування любителів динамічної гри і пригод. Ризикніть і виграйте головний приз в 2 000 монет прямо зараз.