1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Phantom Cash

Ігровий автомат Phantom Cash

Альтернативное название:

Примарні Гроші

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Phantom Cash - захоплююча гра в оригінальній подачі від Microgaming. В апараті просте управління, вражаюча анімація і захоплюючий бонус-раунд. Джекпот слота - 2 500.

Загальні дані

В автоматі Примарні Гроші 25 фіксоване активних ліній, ставити на які можна від 25 центів до 25 доларів. У додатку два спецзнака, тематична бонус-гра, автоплей, фріспіни. Раунду на подвоєння тут немає. Комбінації формуються з трьох, чотирьох або п'яти ідентичних картинок, розташованих на одній лінії. Початок послідовності - перший лівий барабан. Сума виграшу розраховується множенням коефіцієнта (від х5 до х1 000) на загальну ставку. Оплачується лише старша комбінація.

Призові і особливі знаки

Базові картинки слота Phantom Cash - зображення з різнокольоровими примарами і номінали гральних карт. Коефіцієнти перших - від 25 до 1 000. У номіналів гральних карт невеликі множники - 3, 5, 10, 20, 30. У грі два Диких символу з традиційною функцією заміни. Портрет містера Тюрмінгхема - перший Вайлд, що випадає на першому барабані. Містер Карстейрс - другий Вайлд, що з'являється лише на п'ятому. Символи зуміють підмінити будь-який знак, крім Скаттер. Картинка з замком - Розкид, не прив'язаний до ліній. За два символу геймер отримає грошовий приз у розмірі 50 монет. Три і більше Скаттер запустять серію фріспінов. Бонус-гра - невизначене число подарункових обертань. Вибрати кількість спинив учаснику допоможе лічильник відловлених духів, розташований над барабанами. Початкова кількість обертань - 10. У грі активні останні настройки, виставлені гравцем. Зіграйте в апарат з високою віддачею (97,4%) і великими коефіцієнтами в зручному для себе режимі.