1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Party Games Slotto

Ігровий автомат Party Games Slotto

Альтернативное название:

Фруктово-Ягідна Вечірка

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Party Games Slotto відноситься до класичної колекції ігор Novomatic. Слот має хороші технічні параметри. Володарем джек-поту може стати кожен, кому вдасться зібрати комбінацію з сімок. Грати онлайн пропонується на 5 барабанах і 20 лініях. Кількість ліній можна зменшити. Ставки на спин регулюються від 0.01 до 40.00 $.

Ставки і виграші

Ігрові символи - фрукти, написи «Bar», карткові знаки, числа 7 і лялькові персонажі. 3, 4 або 5 однакових картинок створюють виграшну варіацію. Розмір виплати з урахуванням суми на кону може скласти від 10 до 500 монет. Максимальний коефіцієнт - х250 виплачується, якщо весь екран заповнять сімки. Фруктово-ягідна Вечірка - слот середньої волатильності. Теоретичний відсоток повернення становить 94,06. Ці параметри вказують на те, що виграші трапляються часто, при цьому ступінь ризику невелика.

Wild і бонус-функція

Формувати призові комбінації допомагає спецсимвол Wild. Він з'являється на 1, 3, 4 і 5 барабанах і замінює відсутні для нарахування виплати картинки. Функція «Pick a Prize Bonus» активується 3, 4 або 5 зображеннями шерифа. Правила бонусного раунду прості:
  • на екрані з'являться 3 ляльки - покоївка, медсестра і араб;
  • вибрати потрібно одного учасника вечірки;
  • обраний персонаж нагородить гравця грошовим призом.
Паті Геймс слот оптимально підходить для гри. Новачкам сподобаються зрозумілі правила і те, що грати можна всього за 1 цент. Великі грошові суми можна виграти як в базовому режимі, так і в бонусному раунді.