1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Moorhuhn

Ігровий автомат Moorhuhn

Альтернативное название:

Курча

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Moorhuhn створений компанією Novomatic за мотивами комп'ютерної міні-ігри. Його сюжет - це полювання на курей. У слоті є раунд на подвоєння і 2 спец.знака. В ході основної гри можна взяти участь в раунді на ризик. Клавіша Gamble загоряється після кожного вдалого спина. У ризик-грі треба вгадати колір перевернутої карти. Якщо вгадаєте, приз буде подвоєний. Якщо немає - весь поточний виграш анулюється.

Опис символів і функцій

Призові комбінації створюються з 3-5 однакових символів зліва направо. За прості картинки призначені такі коефіцієнти виплат:
  • кульку і оглядова вежа - 15-250;
  • млин - 20-500;
  • городнє опудало - 25-1000;
  • карткові номінали - 5-200.
У ролі символу Wild виступає зображення курки. Вайлд замінює всі елементи, крім Скаттер, і сам будує ланцюжка. За комбінацію з 5 Wild покладається максимальний множник - 5000. Картинка з патроном - це Scatter ігрового апарату Курча. Скаттер оплачуються в будь-якому місці поля. Якщо одночасно випаде 3, 4 або 5 патронів, гравець отримає 15, 30 або 45 фріспінов. До початку їх активації заклад виплатить 50, 200 або 1000 сумарних ставок.

Технічні характеристики

Курча - це пятібарабанний слот з 10 лініями. Кількість активних ліній геймери можуть змінювати на свій розсуд. На кожну з них ставиться 1-100 кредитів. Мінімальна ставка дорівнює 1, а максимальна - 1000 кредитах. У налаштуваннях є автоматичний режим. Запускайте онлайн барвистий автомат Moorhuhn. У разі везіння тут можна виграти до 45 безкоштовних обертань.