1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Monster Lab

Ігровий автомат Monster Lab

Альтернативное название:

Лаборатория Монстрів

Производитель:

Evoplay

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Monster Lab був випущений компанією Evoplay Entertainment в липні 2014 року. Головним його персонажем став вигаданий професор, який проводить досліди в лабораторії. Слот, з'явившись в Ельдорадо казино Україна , підкорив геймерів барвистою 3D-графікою і високим показником фінансової віддачі, що становить 94,3%.

Основні характеристики

У слоті передбачено 5 барабанів з 9 лініями. Кількість активних смуг в рамках цього діапазону можна міняти. На кожну з них приймається 1-200 монет номіналом від € 0,01 до € 10. Геймери отримують грошові призи за формуються на дисплеї комбінації з 3-х і більше однакових картинок. При їх розрахунку до ставок застосовуються множники від x5 до x5000. Будь-яку з нагород можна збільшити вдвічі в ризик-рівні, отгадав, хто буде створений в результаті експерименту - монстр або вчений. Фахівці з Evoplay Entertainment оснастили свою розробку стандартними клавішами управління, доповнивши їх кнопками для зміни розмірів вікна, включення і відключення звукового супроводу.

Символи і бонусні рівні

На екрані апарату ви побачите 8 базових символів, на яких намальовані забавні чудовиська, а також 3 особливих іконки: Wild (відповідний напис), Scatter (червону молекулу) і Bonus (рогатої монстрика, схожого на свиню). Вайлд не оплачуються самостійно, проте підміняють інші зображення. Скаттер приносять великі виплати, з'явившись в будь-якому місці екрану, а також активують 5 ,. 10 або 15 фріспінов. Три і більше іконки Bonus запускають бонусний рівень, в якому ви будете отримувати грошові призи, просто натискаючи на кнопку пристрою для клонування монстриков. Апарат Лабораторія Монстрів сподобається вам завдяки простим правилам, великим виплат і якісної тривимірній графіці.