1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Lucky Rose

Ігровий автомат Lucky Rose

Альтернативное название:

Щаслива Роза

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Розробники з Новоматік випустили ігровий автомат Lucky Rose в 2011 році. Циганська тематика не так часто використовується виробниками гемблінг-софта. Тому апарат відразу став популярним в своїй ніші.

Величина ставки і виграшу

На кожну лінію приймається бет від 0,04 до 10 кредитів. Так як ланцюжків всього 10, максимальна ставка може досягати 100 монет. Щоб отримати рекордну виплату, потрібно зловити в активній лінії 5 зображень з логотипом гри. В такому випадку геймер отримує 1000 ставок. Виплати від інших комбінацій:
  • за 3-5 поєднань однакових карткових символів гемблер отримає коефіцієнти 5-150;
  • троянда і золоті сережки оплачуються з множником 15-250;
  • кибитка і циганка - 20-500;
  • 2-5 зображень логотипа - 10-1000.

Фріспіни слота

Випадання на 1, 3 і 5 барабанах картинки магічної сфери запускає 12 безкоштовних обертань. По ходу фріспінов в силу вступає спеціальна функція "Mystery Symbol". Довільним чином визначаються 3 картинки, які і беруть участь в розіграші вільних спинив. Ця особливість дозволяє помітно збільшити ймовірність великого виграшу для геймерів.

Ризик-гра на подвоєння

Кожен виграшний спин дає можливість перейти до додаткового раунду. Його суть зводиться до подвоєння призовий суми. Від гравця потрібно вгадати масть наступної карти. Етап триває до першого невірної відповіді. Участь в ризик-грі не обов'язково. Цей цикл є заохочувальним і запускати його чи ні - залежить від вас. Показник RTP автомата Щаслива Роза дорівнює 95,23%. Імовірність активації бонусних обертань становить 0,34%, а дають фріспіни в середньому множення ставки на 100.