1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Jackpot 2000 VIP

Ігровий автомат Jackpot 2000 VIP

Альтернативное название:

Джекпот 2000 ВІП

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Jackpot 2000 VIP - класичний зразок з колекції Betsoft. Розробка стала втіленням простих правил гри з фруктовою тематикою. Однак виробник додав якусь родзинку, передбачивши два поля з барабанами. Така особливість моделі відкриває більше можливостей і підвищує рівень виграшів.

Віддача, що перевищує 95%, робить слот Джекпот 2000 Віп перспективним. Запускайте автомат в казино Ельдорадо і поборіться за приз в 2 000.

Структура класичної моделі

Два сектора відкриваються при запуску Джекпот 2000 Вип. Спочатку активні тільки три нижніх барабана. Перетинають їх п'ять постійно активних ліній. Така ж структура поля в верхньому вікні. Воно стає доступним після складання призовий комбінації внизу. Для цього на лінії повинні випасти три однакових символу.

Ігровий процес в звичайному режимі: ставки і виплати

У нижній частині Jackpot 2000 VIP є таблиця виплат. У ній представлені символи і розмір потенційних виграшів. Поставити на спин можна 1 або 10 монет. Граючи по мінімуму, за поєднання вдасться отримати 10-200 монет. При максимальних ставках сума призу складе 20-2 000. Формуються поєднання з зображень вишень, лимонів, кавунів, дзвіночків, скринь, джокерів.

Режим гри «Supermeter»

У верхній частині слота набір іконок більш різноманітний. Тут зображення апельсин, слив, дзвіночків, джокерів, вишень, лимонів, кавунів, сімок. Пограти тут вдасться, якщо шкала «Supermeter» має 20 кредитів. Саме стільки дозволяється мінімально поставити на спин. Максимальна ж сума на кону не перевищує 40 кредитів. Хоч ціна обертань набагато вище, але і виграші значніше. За комбінацію однакових ікон отримати можна 100-2 000 жетонів.