1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Jackpot Jester 50 000

Ігровий автомат Jackpot Jester 50 000

Альтернативное название:

Джекпот Джокер 50 000

Производитель:

NextGen Gaming

 
описание автомата
 

Компанія NextGen Gaming пропонує початківцю новачкові і досвідченому користувачеві спробувати грати в демо-режимі в цікавий ігровий автомат Jackpot Jester 50 000. Незважаючи на свою зовнішню простоту, він являє собою багатофункціональну розробку з декількома перевагами, про які далі в огляді. Запускайте ігрові автомати з ліцензією і будьте впевнені в чесності виграшів.

Характеристики та символи

В онлайн-автоматі Джекпот Джокер 50 000 передбачено два екрани для гри, на кожному з яких три барабана і по 5 активних ліній. Вони фіксовані і не змінюються за бажанням гравця. Виставити ставку можна в розмірі 2 або 4 монет з номіналом від 1 цента до 2 євро.

До головних переваг цієї розробки необхідно віднести розіграш статичного джекпоту, супер-гру, спеціальні символи. Ризик-гра на подвоєння відсутня.

Призові поєднання шикуються в напрямку зліва направо після випадання мінімум трьох однакових ікон. Вони зображені у вигляді ягід, фруктів, дзвіночків, сімок, а також зображення Джокера. Він - це Дикий символ, які замінять інші символи і становить власні призові поєднання.

Особливості супер-гри

Тематичний призовий тур в ігровому онлайн-автоматі Jackpot Jester 50 000 відсутня, але зате передбачена супер-гра. Опинитися в ній випаде можливість в тому випадку, якщо гра буде йти зі ставкою в 20 монет на обертання. Під час цього раунду є шанс зірвати великі виплати, що досягають 10 000 монет, а також поборотися за отримання фіксованого джекпоту в 50 тисяч монет. До слова, джокер здатний йти смугами, що збільшує шанси на перемогу.