1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Hollywood Star

Ігровий автомат Hollywood Star

Альтернативное название:

Зірка Голлівуду

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Hollywood Star - це класичний слот з фруктовими символами і ризик-грою і Скаттер, який підвищує виграші. Ви можете в казино Ельдорадо грати на гроші і збільшувати свій депозит.

Технічні характеристики

Гра йде на 5 барабанах і 5 лініях. Ставка від 0.08 до 20 кредитів. Мінімум на спин складає 0.4, а максимум - 100 кредитів. Чим більше ставка в автоматі Зірка Голлівуду, тим вище коефіцієнти за комбінації. Максимальний множник призначений за 5 портретів кінозірки - 100000. Передбачено автоматичний режим.

Scatter і правила раунду на подвоєння

У аппаратеЗвезда Голлівуду є тільки один спеціальний символ - це Розкид. Він дарує виплати на будь-якій позиції дисплея. 3-5 зірочок подарують множник від 0.08 до 500. Після кожного вдалого спина ви можете натиснути «Gamble» і відкрити ризик-гру. Потрібно буде вгадати якого кольору виявиться закрита карта. Гра на вгадування масті не йде, поетом тільки два варіанти: червоний або чорний. Якщо ваше припущення вірне, отримаєте приз у подвоєному розмірі. Так можна грати до тих пір, поки не закінчиться ліміт в 5 спроб. Перший же неправильну відповідь - це програш і автоматичне завершення раунду. Inferno від Novomatic - ще одна модель на фруктову тематику з грою на подвоєння. У ній теж є Scatter і 5 ліній. Значення коефіцієнтів більше - до 200000. Якщо вам подобаються прості ігри, запускайте апарат Голлівудська Зірка Мерилін Монро від Новоматік. У слоті є ризик-раунд, Scatter-знака і виплатами до 100000 монет.