1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Hitman

Ігровий автомат Hitman

Альтернативное название:

Хітмен

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 

Ігровий автомат Hitman - модель від Microgaming, створена за мотивами популярної комп'ютерної гри. В апараті п'ять традиційних барабанів, 15 призових ліній з діапазоном ставки від 1 до 20 монет, серія Респін і бонус-гра. Слот представлений в двох робочих версіях. Якщо вирішите грати на ставки, зареєструйтесь в Eldorado онлайн казино і отримаєте бонусні гроші на рахунок.

Базові картинки і опції спецзнаків

Іконка з кілером - Вайлд гри. Він випадає на середніх барабанах. Може замінювати будь-які іконки, крім спеціальних, і розширитися на весь барабан. Картинка з мішенню - Скаттер. Три розкид активують серію з 18 призових обертань з подвійним коефіцієнтом. Ноутбук і вогняна емблема - два бонусних символу, що запускають однойменні раунди.

Базові зображення:

  • ніж (5, 20, 100);
  • шприц (5, 30, 150);
  • гвинтівка (10, 40, 200);
  • пістолет (15, 50, 250);
  • пачки купюр (15, 100, 1 000).

Оплачуються комбінації з трьох, чотирьох і п'яти однакових картинок. Початок - перший лівий барабан.

Призові ігри

Раунд «Емблема» почнеться після випадання 3 однойменних малюнків. Перед вами три ордени. Завдання гравця - вибрати один з максимальним множником (х15).

Раунд «Контракт» активують 3 ілюстрації з ноутбуком. Геймеру потрібно вибрати зброю і жертву. Виграш розраховується множенням коефіцієнтів обраних іконок на загальну ставку.

Хітмен - сучасний слот з захоплюючим сюжетом, стильною графікою, високим RTP (97,2%) і солідним джекпотом (5 000). Перевірте свою удачу прямо зараз.