1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Gold Factory

Ігровий автомат Gold Factory

Альтернативное название:

Фабрика Золота

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Gold Factory від Microgaming був випущений в червні 2011 р Якщо хочете грати на гроші в автомати, вибирайте цей апарат. Завдяки теоретичному поверненню 96,54% і середньої волатильності можна прогнозувати хороші результати в грі на ставки. Якщо ви втратили доступ до офіційного порталу, Eldorado казино дзеркало стане відмінною заміною основного порталу.

Опис спеціальних знаків

Символ Wild представлений у вигляді логотипу. Він будує свої ланцюжка і замінює прості картинки. Елемент з написом «Bonus» - це Скаттер, який оплачується на будь-якій позиції. Виграші по ньому апарат Фабрика Золота нараховує за загальною ставкою.

Особливості бонусної функції

Якщо на дисплеї випаде 3-5 Scatter, активується раунд «Boiler Room». Там гравцям треба вибрати 4 з 12 контейнерів. Під кожним може ховатися:
  • грошовий приз;
  • «Free Spins»;
  • «Reactor Bonus».
Напис «Free Spins» активує 10-35 безкоштовних обертань. Їх кількість визначається рандомно. В ході фріспінов нагороди множаться на додатковий коефіцієнт 2. У грі «Reactor» слід натискати на 12 котлів. Якщо попадеться заборонний знак, тур закриється. Максимальний виграш в призовому раунді - 619000 монет.

Технічні характеристики

В експертному режимі слота активується опція «Autoplay». На 5 барабанах є для активації 50 ліній. Геймери можуть поставити на одну лінію від 1 до 20 жетонів номіналом 0,01-0,1. Максимум на гру складає 100 доларів, мінімальна ставка - 1 цент. Обов'язково випробуйте удачу в ігровому слоті Gold Factory! Адже тут є Вайлд і бонус-гра, де можна виграти другий призовий тур або фріспіни.