1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Frankie Dettori's Magic Seven

Ігровий автомат Frankie Dettori’s Magic Seven

Альтернативное название:

Магічна Сімка Френкі Детторі

Производитель:

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Frankie Dettori's Magic Seven створений компанією Playtech. Дата випуску - 15 червень 2010 г. Він присвячений італійському жокею, який за один день виграв 7 забігів. Це модель з реалістичною графікою, зручним інтерфейсом і високим відсотком виплат. Зіграйте в Frankie Dettori's Magic Seven в Елдорадо казино ! Адже в цьому апараті є фріспіни, бонус-гра і раунд на ризик.

Ключові параметри

У слоті Магічна Сімка Френкі Детторі 5 барабанів, грати можна по 1-25 лініях. На кожну ставиться від 1 до 10 монет номіналом 0,01-1. Мінімум на гру - 0,01, а максимальна ставка дорівнює 250 кредитам. Теоретичний рівень віддачі - 95,99%, волатильність середня.

Особливі знаки і опції

Портрет знаменитого наїзника - це Вайлд. Комбінація з 5 портретів принесе найбільшу нагороду - 7777 монет. Wild замінить всі прості картинки. У ролі Скаттер виступає логотип. Оплачується в будь-якому місці ігрового поля. 3 і більше логотипів запускають функцію Free Games Race. Спочатку виберіть скакуна, який на вашу думку стане переможцем. Якщо цей кінь прийде першим до фінішу, ви виграєте 35 фріспінов. Якщо другий - 15 безкоштовних обертань, а якщо третій - 10 вільних спинив. На дисплеї з'являться додаткові символи Wild і Scatter. Бонусним знаком є ​​зображення іподрому. Одночасне випадання іподрому на 1 і 5 барабанах активує призовий раунд. Натискайте на області скакового кола і отримуйте грошові призи. Якщо попадеться трофей, множник виплат збільшиться на 1 крок. У ризик-грі треба вибрати 1 з 4-х карт. Чи виявиться більш високого номіналу, ніж у круп'є - виграш подвоїться. Можна поставити на кін усю суму або половину.