1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Dolphin's Pearl Deluxe

Ігровий автомат Dolphin’s Pearl Deluxe

Альтернативное название:

Перлина Дельфіна Делюкс

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 

Любителів морської тематики запрошує ігровий автомат Dolphin's Pearl Deluxe від Novomatic. У грі ефектна графіка, розслабляючий музичний фон і зручна панель управління. Апарат представлений в двох робочих версіях.

Інформація для новачків

Перлина Дельфіна Делюкс — додаток з п'ятьма барабанами і дев'ятьма потенційно виграшними лініями. Активувати можна будь-яку кількість ліній. Розмір ставки — від цента до 50 доларів. При максимальній ставці виграш складе 9 000. З додаткових опцій в слоті є Дикий символ і Розкид, автоплей, бонус-гра і раунд на множення. Символи апарату — картинки з підводними жителями і номінали гральних карт. Останні мають найменші коефіцієнти множення (3, 5, 10, 15, 30), але випадають досить часто.

Таблиця виплат апарату Дельфін Делюкс:

  • морський коник (20, 100, 400);
  • омар (5, 125, 750);
  • скат (15, 150, 700);
  • різнокольорові рибки (15, 75, 125);
  • червона риба (15, 75, 100);
  • дельфін — Дикий знак;
  • перлина — Скаттер.

Вайлд підмінить відсутню картинку і подвоїть суму грошової винагороди. Символ розкид оплачується в будь-якому місці випадання і запускає бонус-гру. За три Скаттер геймер отримає 10 подарункових обертань з коефіцієнтом х3, за чотири — 12, а за п'ять — 15 фріспінов. Поспішайте збільшити кількість фріспінов завдяки бонусному пропозицією від казино: 77 фріспінів за реєстрацію Ельдорадо.

Ризик-гра допоможе подвоїти призові і отримати суперемоціі. Виконуйте прості правила (вгадайте колір закритою карти) і ловите винагороду. Ризикувати можна не більше трьох разів. У разі програшу геймер автоматично повертається в основний раунд, а гроші згорають.