1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Devil's Delight

Ігровий автомат Devil’s Delight

Альтернативное название:

Захват Диявола

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Devil's Delight створений розробниками NetEnt в серпні 2010 року. Його популярність обумовлена ​​високим рівнем повернення коштів (97,6%). Вам запропоновані спеціальні символи (Вайлд і Скаттер), які збільшать ймовірність перемоги. У казино Ельдорадо грати можна як на реальні гроші, так і в пробну версію автомата без вкладень.

Параметри і символи ігрового автомата

На 5 барабанах апарату розташовано 20 ліній. Кількість рядів можна зменшити, клікнувши на «Bet Lines». Для ставок доступні монети, їх діапазон варіюється від 1 до 10. Вибір кредитів здійснюється кнопкою «Bet Level». Вказавши значення, клікніть на клавішу з зображенням стрілок. Так ви запустите спин. Нагороди зараховуються за комбінації з трьох-п'яти ідентичних елементів. Ви отримаєте від 3 до 4 000 монет. Розмір презенту залежить від типу збіглися іконок і їх кількості. В якості основи обрані:
  • бісова;
  • дияволенята;
  • котел з розпеченою лавою;
  • надгробки з картковими номіналами.
Крім стандартних іконок запропоновані Wild (диявол) і Scatter (пентаграма). Дикий елемент з'являється на 2 - 4 барабанах і розширюється по всій вертикалі. Він замінює картинки, щоб комбінація стала виграшною. Скаттер надає фріспіни з мультиплікатором х1 - х5.

Особливості бонусного раунду

Мінімум три зображення смерті з косою запускають призову гру. В окремому вікні з'являються люди різного віку і професій. Вам необхідно визначити їхні гріхи. Для цього перетягуйте відповідні смайлики на персонажів (жадібність, хіть, лінь, обжерливість, гнів). Слот Захват Диявола привертає увагу тематичної міні-грою, фріспінамі і мультиплікатором. Граючи на ставки, можна отримати до 4 000 кредитів.