1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Dead Or Alive

Ігровий автомат Dead Or Alive

Альтернативное название:

Мертвий Або Живий

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Тематика Дикого Заходу реалізувала в ігровому автоматі Dead Or Alive. Розгромна замовна стаття в листопаді 2013 року розробка - дітище компанії NetEnt. Модель, в якій пропонується грати в онлайн-казино Ельдорадо , має свої особливості. А саме: особливі символи і вигідний призовий раунд.

Суть гри і її перспективи

Гра на п'яти барабанах починається з установки ставок. На кожну з дев'яти активних ліній ставиться від 1 до 4 монет. Гідність жетонів варіюється в діапазоні від 0,01 до 0,5. Встановивши необхідні настройки, гравці можуть запускати обертання. В результаті спинив з 3-5 однакових ікон формуються оплачувані ряди. Кожен з них здатний принести виграш в розмірі від 2 до 2 500 монет. Наскільки перспективним є ігровий процес, свідчить рівень віддачі. Гемблери ставки повертаються в 96,8% випадках. Імовірність побачити оплачувану комбінацію дорівнює 30,43%. Користувачам належить запастися терпінням, оскільки цикл в автоматі довгий. Щоб отримати великий виграш, доведеться ризикнути, оскільки волатильність дуже висока. А щоб виробити успішну тактику, гравцям краще скористатися демо версією моделі.

Опції особливих елементів

Слот Мертвий Або Живий оснащений двома спеціальними значеннями. Wild виконаний у вигляді оголошення про пошук злочинця. Його функції полягають в заміні відсутніх базових іконок. Скаттер має вигляд схрещених кольтів. Випадання п'яти розкид в звичайному режимі приносить максимальну виплату.

Функції і можливості призового етапу

При появі трьох Скаттер на поле активується раунд безкоштовних спинив. В процесі реалізації 12 фріспінов все виграні суми подвоюються. Також в бонусному режимі діють «клейкі» Вайлд. Їх роль виконують зображення п'ятірки злочинців. З'явившись, елементи залишаються на позиціях до закінчення етапу. Вони сприяють отриманню додаткових Free Spins. Dead Or Alive - одна з перспективних розробок з великими виплитимі. Запускайте слот і реалізуйте бонусні можливості спецсимволов і фріспіни.