1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Bloody Love

Ігровий автомат Bloody Love

Альтернативное название:

Криваве Кохання

Производитель:

Novomatic

 
описание автомата
 
В кінці 2011 року компанія Novomatic випустила ігровий автомат Bloody Love. Його головними героями стали безсмертні істоти - вампіри. Слот оформлений 3D графікою, в ньому є ризик-гра і безкоштовні обертання. Спробуйте зіграти без реєстрації , щоб розробити свою стратегію і виграти приз.

Технічні характеристики слота

Апарат Криваве Кохання - це модель з 5 барабанами і 3 рядами іконок на ігровому полі. У ній задіяно 10 постійно активних ліній для побудови виграшних комбінацій. На кожну лінію приймається ставка в розмірі від 0,04 до 10 кредитів. Максимальна сума на спин може становити 100 кредитів. Найбільший приз, який можливий в грі, це 50 000 монет. Волатильність апарату середня. Очікуваний відсоток виплат RTP низький і дорівнює 93,77%.

Особливі функції автомата

У грі є тільки один спеціальний символ - Scatter, що виконує і роль Wild. Він зображений у вигляді баночки з кров'ю. Скаттер оплачується при випаданні в будь-якій позиції на екрані. Ще він має властивість Вайлда підміняти знаки, але тільки карткові. 3, 4 або 5 картинок банок з кров'ю запускають від 3 до 15 фріспінов. Кількість обертань визначається випадковим чином. В ході цього раунду спини не продовжуються. Ставку в даному режимі за гравця робить віртуальний клуб. Після кожної переможної послідовності стає доступною ризик-гра. Щоб подвоїти виграш, необхідно відгадати колір закритою карти. У Bloody Love варто грати однозначно. Таблиця виплат з вигідними коефіцієнтами і набір бонусних опцій - явні переваги програми.