1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Blood Suckers II

Ігровий автомат Blood Suckers II

Альтернативное название:

Кровопивці 2

Производитель:

Netent

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Blood Suckers II випущений компанією NetEnt 12 жовтня 2017 року. Він присвячений тематиці Хеллоуїна. У цій моделі передбачена спеціальна символіка, бонусний раунд і серія безкоштовних обертань. Загляньте в ігровий онлайн клуб Ельдорадо і вивчіть функціонал, щоб вигідно грати на гроші.

Технічні характеристики

В автоматі Кровопивці 2 п'ять барабанів і 25 фіксованих ліній. На кожну з них приймається до 10 монет. Мінімальна їх вартість становить 1 цент, а максимальна - 1 долар. Волатильність - середня. Відсоток теоретичного повернення становить 96,94%. Максимальний виграш - 10 000 загальних ставок. Прогресивний джекпот не жартуєте.

Базові та спеціальні символи

Виграшні комбінації формуються мінімум з трьох однакових символів зліва направо. Вони представлені:
  • картковими знаками різного номіналу (х5-х150);
  • вампіром-кажаном (х10-х200);
  • вампірами в жовтих фраках (х20-х200);
  • кровожером в червоному (х50-х500).
Напис «Scatter» - символ розкиду. Він оплачується в будь-яких позиціях від двох штук і приносить 50-2 500 сумарних внесків. Від трьох Скаттер активують десять безкоштовних обертань ( «Blood Rose Free Spins»). Під час них діє множник х3. Напис «Wild» - це Дикий знак. Він замінює інші зображення і оплачується від двох штук (х5, х200, х2 000, х10 000). Три бонусних елемента запускають бонусну гру «Hidden Treasure Bonus Game». Вибирайте труни вампірів або скрині і знаходите там грошові призи, Скаттер, демонів або ключі. Blood Suckers II - слот з особливою символікою і десятьма додатковими спинами. Поспішайте грати онлайн, беручи участь в призовому раунді.