1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Bigfoot

Ігровий автомат Bigfoot

Альтернативное название:

Снігова Людина

Производитель:

Microgaming

 
описание автомата
 
Головний герой ігрового автомата Bigfoot - снігова людина. У додатку від Microgaming 5 робочих барабанів 25 потенційно активних ліній і два особливих символу. Модель представлена ​​в двох робочих версіях - на гроші і фішки. Платний варіант - режим для зареєстрованих учасників казино Ельдорадо , а грати без реєстрації в автомати можна, скориставшись демонстраційною версією.

Технічні особливості

Діапазон ставки в апараті Сніговий Людина - від 1 до 5 п'яти доларів. Максимальна сума вкладень - 125 доларів. У слоті є Скаттер, Вайлд, серія фріспінов, бонус-гра і раунд на множення. В автоматі одностороння оплата комбінацій. Винагороджуються ланцюжки з трьох, чотирьох і п'яти однакових ікон. RTP гри - 95,1%. Базові картинки:
  • багаття (15, 25, 200);
  • пейзаж (20, 150, 1 000);
  • дорожній знак (15, 25, 125);
  • номінали карток (5, 10, 15, 150).

Опції спеціальних знаків, бонус-ігри

Снігова людина - Вайлд, його функція замінювати відсутню картинку. Три Вайлда на активній лінії запустять гру «Big Foot». Випадає даний знак лише на середніх барабанах. Сліди - Скаттер. Розкид не прив'язаний до ліній і оплачується згідно з таблицею виплат. За два символу геймер отримає приз у розмірі двох загальних ставок. Три Скаттер запустять 12 безкоштовних обертань з коефіцієнтом х3. Ризик-гра - раунд, який активується після кожної комбінації. Завдання гемблера - вгадати колір карти. Ризикувати можна до першої осічки. Протестуйте апарат з незвичайною тематикою і фіксованим джекпотом в 5 000 доларів.