1. Elslots »
  2. Бонус за реєстрацію »
  3. Back In Time

Ігровий автомат Back In Time

Альтернативное название:

Назад в Часі

Производитель:

Betsoft

 
описание автомата
 
Ігровий автомат Back In Time від Betsoft - класичний слот з трьома барабанами і фіксованим джекпотом в 5 000 монет. У додатку є Дикий символ, щедра бонус-гра і функція утримання барабанів. Реліз гри відбувся влітку 2012 року.

Особливості бонусів і спецопціі

Призовий раунд слота Назад У Часу почнеться після випадання на поле трьох картинок з каменем (Бонусний знак). З купи каміння геймеру необхідно вибрати лише шість. За кожним з них захований або грошовий приз (від 10 до 25 монет), або коефіцієнт множення (х3, х5, х8). «Hold Feature» - функція утримання. Вона дозволить залишати один символ до наступного спина, збільшуючи кількість комбінацій. Функція активна протягом всієї гри.

Технічні характеристики

В апараті Back In Time гравець не зможе змінити кількість активних ліній, чого не скажеш про розмір ставки. Діапазон останньої варіюється від двох центів до п'яти доларів. З додаткових опцій в грі є Вайлд, який відповідає за підміну якої бракує картинки, Бонус і автоплей. Скаттер і раунду на множення тут немає. Базові зображення - картинки, на яких промальований маленький динозаврик, різнокольорові яйця, сімки і спеціальні написи. Множники базових символів - від х2 до х25. Склад комбінацій залишається незмінною - від трьох однакових малюнків на лінії. Початок ланцюжка - перший лівий барабан. Виграш розраховується множенням коефіцієнта комбінації на загальну ставку. Класичний автомат з яскравим оформленням і оригінальними опціями сподобається новачкам і зацікавить професіоналів. Зверніть увагу на високий відсоток виплат (понад 97%).